Największe Firmy-kasyna W USA

Tor wyścigów konnych w Kentucky i Кинленде, poinformował o podpisaniu umowy z większością właścicieli obiektu "Obywatel Kentucky Downs", która polega na tym, aby zobaczyć, jak grupa pracuje nad stworzeniem nowych kasyn i miejsc do wyścigów konnych, w południowo-wschodniej części stanu największe firmy-kasyna w USA.

Utwór z siedzibą w Lexington wykorzystał oficjalny komunikat prasowy w poniedziałek, w którym szczegółowo informowaliśmy, że partnerstwo już złożyło wniosek do Komisji wyścigów Kentucky, który prosi o pozwolenie na budowę nowej trasy do jazdy w małym mieście Corbin. Wyjaśnił, że sojusz również prosi o pozwolenie na otwarcie kasyna z automatami do gier, 13 mil na południe od Уильямсбурга, którego licencję będzie przywiązana do nowego arcade przedsiębiorstwa największe firmy-kasyno na świecie.
Energiczna wartość: Bill Thomason, prezes i dyrektor generalny toru Кинленд, używane prasy, aby stwierdzić, że domniemane obiekty "wzmocnią istotną gałąź hodowli koni Kentucky", jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na lokalną gospodarkę i ekonomię zjednoczonych "poprzez stymulowanie znacznego wzrostu gospodarczego, tworzenia setek nowych miejsc pracy i rozszerzenia turystyki i gościnności" szklany gniazdo bally na sprzedaż. Przeczytaj oświadczenie Томасона.. automat bally kod 81.

"Tor Keeneland w ciągu wielu lat przeznaczał zasoby dla tego regionu i projektu, i czekamy na współpracę z naszymi partnerami w Kentucky Downs, aby wcielić ten projekt w życie". Obszerne siły: Znajduje się mniej niż kilometr od granicy z Kentucky i Tennessee, Kentucky Downs znajduje się w większościowego rodzinę, jest kontrolowana i obsługiwana przez partnerstwo na czele z Ronem Уинчеллом i Markiem Falcone. Ta para wykorzystała prasowej, aby oświadczyć, że pracują z dużą liczbą lokalnych i urzędników państwowych, aby zrealizować zaplanowane działania powiatu Whitley, choć końcowy sukces zależy od tego, czy obu dostarczone licencje na jezdzie parimutuel Komisję wyścigów, w stanie Kentucky купюроприемник automatu do gier bally. Przeczytaj oświadczenie Уинчелла...

"wyścigi Konne-bardzo ważna część gospodarki [stanu]. Z dodaniem nowego toru wyścigowego i związanych z nim udogodnień, w południowo-wschodnim Kentucky to pomoże kontynuować impuls, który stworzyliśmy dla państwa i naszej branży w ostatnich latach"..