Szklany Brzuch Automatu Do Gier Bally

Гейлз wyda wyrok każdemu oskarżonemu w sądzie federalnym w Miami, w najbliższych tygodniach, tym osobom grozi kara do 20 lat więzienia za współudział z praniem brudnych pieniędzy.Мишелю Алеу, Лавену, Джоррину Мельхену i Бетанкуру również grozi maksymalny okres pięciu lat za współudział w celu kradzieży z gier Miccosukee i zmowa w celu popełnienia oszustwa komputerowe. Jak tylko maszyna została otwarta, pracownik подключал przewód do portu na płycie głównej maszyny, informuje the Herald.

Akt oskarżenia w 63 punktów przeciwko ośmiu został złożony w lipcu ubiegłego roku prokuratura Południowego okręgu Florydy szklany brzuch automatu do gier bally. Plemię миккосуки został opisany jako "ostro niezależne i szybko отстаивающее swoje suwerenne prawa". automat bally slot bell automat. Oprócz prokuratury USA w badaniu wzięło udział FBI i policja Миккозуки. Czterech oskarżonych — Michel Алеу, Lester Lavigne, Йохандер Джоррин Мелхен i Leonardo Betancourt, wszyscy byli pracownicy Miccosukee Gaming,-przyznali się do winy w zmowie w celu kradzieży środków na kwotę powyżej 1000 dolarów Miccosukee Gaming. Inni oskarżeni rzekomo wymienili kuponów na gotówkę w bankomatach zlokalizowanych na piętrze kasyna, u kasjerów na piętrach lub w departamencie skarbu kasyna, dodał prokurator generalny kupuj monety dla jackpot party.
Małżonkowie otworzyli wiele rachunków bankowych, i zwrócą się i nakręcony nielegalnie uzyskane pieniądze w sposób podobny do "gry w muszelkę",-powiedział Herold. Według dokumentów sądowych, osiem mieszkańców Miami przyznali się do winy w różnych federalnych opłat w schemacie kradzieży, która doprowadziła do kradzieży 5,3 miliona dolarów z ośrodka i gry majątku plemienia Миккосаки, według dokumentów sądowych kup żetony zynga poker paypal. Oskarżeni prawdopodobnie wykorzystali te pieniądze na zakup lub płatności treści mieszkalnych, inwestycyjnej nieruchomości, pojazdów, łodzi, a także na pokrycie kosztów urlopów i wpłaty pieniędzy na plany oszczędnościowe uczelni.
Ośrodek i gier Miccosukee, znajduje się około 20 kilometrów na zachód od centrum Miami, w Everglades, odnosi się do gry kompleksowi II.