Ile Trzeba Mieć Lat

Projekt ustawy przedstawiciela Омфри instaluje dość ambitny stawkę podatku w wysokości 22,5% wszystkich przychodów z zakładów sportowych po odliczeniu wszystkich wygranych, wypłacane klientom ile trzeba mieć lat.

Cena każdej licencji wyniesie 7,5 miliona do 1 miliona dolarów za przedłużenie każdego roku aby udać się do kasyna w Tennessee. Tymczasem przedstawiciel partii Demokratycznej Anika Омфрой sponsorem projektu HB 1319, który ustanawia ramy dla opodatkowania zakładów sportowych ile trzeba mieć lat. To oznacza ostatnią w serii prób przyciągnięcia zakłady sportowe na Florydę.

Mamy możliwość zapisać te pieniądze tutaj, na Florydzie. Proponowana ustawa pozwoli także licencjobiorców otwierać i zarządzać witrynami sieci web stawek i aplikacjami mobilnymi. Jednak, ponieważ państwo jest przywracany po znacznej utracie wpływów podatkowych z powodu globalnej pandemii, te rachunki mogą mieć większe szanse, niż poprzednie aby udać się do kasyna w Pensylwanii. Mówiąc o rachunkach, Lemarc powiedział: "Ponieważ mamy do czynienia z twardym budżetu na rok i wiele dobre programy do czynienia z głębokimi cięciami, nadszedł czas, aby Floryda stała się innowacyjna, jeśli chodzi o zachowania dolarów w naszym stanie sklep żetonów petaling jaya. W przypadku przyjęcia ustawy przedstawiciela Ламарки HB 1321 ograniczy licencji na zakłady sportowe należą do plemion, miejscami zakład wzajemnych zakładów, kasyno i obiektów sportowych sklep żetonów w Bombaju. To pieniądze od флоридцев, które powinny być inwestowane na Florydę" obok mnie sklep żetonów.

Przedstawiciel Омфрой mówiła o swoim projekcie, mówiąc: "to Dla mnie wielki zaszczyt złożyć jeden z trzech niezbędnych aktów prawnych, aby prowadzić legalne zakłady sportowe na Florydę z przedstawicielem Lemarc.