Jak Wygrać W Automatach W Kasynie Reddit

Podczas gdy rezerwacja hoteli [w Makau] stabilnie, spodziewamy się, że jakość klientów będzie niższa (Czyli Mniej wydatków na mieszkańca) w tym roku"-czytamy w notatce Sanford C.
jesiennej "Złotego tygodnia", sezonu chińskich świąt, w tym kraju Narodowy dzień, który przypada na 1 października. ?" Oczywiście, trudno przeanalizować tendencje, biorąc pod uwagę sezonowość świąt i dalszy wpływ niepokojów społecznych w hong Kongu; to pozostaje kluczowym obszarem do monitorowania, ponieważ masowy popyt oferuje 85 z hakiem procent zysków branży"-dodali.rokerage Nomura powiedział w notatce w poniedziałek o Makau, że ma" około 2-3-procentowy wzrost GGR " we wrześniu.. Inwestycyjne analitycy podkreślili jednak, że statystyki najważniejszych gości nie koniecznie odzwierciedla dobre wyniki przychodów brutto z gier w kasynie (GGR), ponieważ uważa się, że skromny puli znanych graczy-nawet w masowym segmencie – zapewnia nieproporcjonalnie dużą część przychodów branży jak wygrać w automatach w kasynie reddit. Kim, Jeremy En i Derek Choi.ut JP Morgan powiedział, że do tej pory w tym miesiącu nawet masowy segment, który zwykle jest mniej lotny niż VIP – segment, wykazując oznaki osłabienia jak wygrać w automatach w kasynie.

Masowy popyt wydaje się nieco rozczarowujące, wygląda na to, że czuliśmy się w sierpniu" - powiedział instytut, powołując się na własne badania marketingowy numer telefonu w kasynie bellagio. Według naszych szacunków, masowy GGR spadła od połowy do wysokiej jednoznacznej cyfry [w procentach] w miesięcznym rachunku za miesiąc, do tej pory, choć w ujęciu rocznym wzrost w okresie dojrzewania wygląda silnym (dzięki łatwym porównania z Super тайфуном [Мангхут] w zeszłym roku)" - napisał zespół JP Morgan. brokerska firma oświadczyła, że ona nie jest "optymistyczna" w odniesieniu do perspektyw biznesu kasyno w Makau podczas tzw. W poniedziałek." W konsekwencji, gry wyższej klasy, najprawdopodobniej pozostaną chłodne podczas Złotego tygodnia i w ciągu całego października"-dodali.n oficjalny organ turystyki Makau był cytowany W poniedziałek, jak to się mówi, miasto spodziewałem się ewentualnego wzrostu liczby odwiedzających o 15 procent w ujęciu rocznym, w ciągu tygodnia Złoty numer telefonu hosta kasyna bellagio.