Co To Jest Gra W Kości

Szwedzki twórca gry online kasyno NetEnt zapewnił idealny początek sezonu wakacyjnego dla jednego szczęśliwego gracza w Wielkiej Brytanii, zdobywając jackpot w wysokości 7 205 687,82 euro, co było drugim ważnym wygraną w wideo slocie Hall of Gods od dostawcy oprogramowania w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Intrygujący jackpot zwrócił zwycięzcy, Nilu z Aberdeen, Szkocja, zagrać w planszową wersję gry na tematykę mitologiczną "Hall of gods" w kasynie Casumo, gdzie został rozegrany nagrodę w kilku milionów euro co to jest gra w kości.

Hall of Gods to video slot z 5 bębnami, z potrójnym jackpot, który jest częścią sieci jackpoty NetEnt, gdzie gracze zapoznają się ze skandynawską mitologią bliżej i bliżej, gdy spotykają kruki Odyna na symbolu scatter i Wąż w midgard w zmieniającym się środowisku naturalnym przyjdź postawić. NetEnt oferuje największe w branży globalne online jackpoty. W czerwcu norweski zawodnik zdobył 7 525 932,97 euro, grając w Hall of Gods co to jest zakład na róg w kości. Był to pierwszy z dwóch mega jackpot w ciągu ostatnich sześciu miesięcy ilość slotów bootloadera nie znaleziono moto g4. Czerwcowy jackpot stał się drugim progresywnego, превысившим ponad 7 milionów euro za sześciomiesięczny okres, kiedy jeszcze jeden szczęśliwy gracz otrzymał 7 437 199,55 euro, grając w Mega Fortune Dreams od NetEnt w grudniu ubiegłego roku.

Komentując ekscytującą zwycięstwo, dyrektor generalny NetEnt Henrik Фагерлунд powiedział: "jest Nam tak miło, że jedna z naszych gier, mam nadzieję, że zrobiłam kogoś bardzo szczęśliwy w tym sezonie bonus bez depozytu w kasynie бутлегеров. "Sala bogów stała się faworytem wśród fanów NetEnt i teraz stał się drugim zdobywcą nagrody głównej w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, mamy nadzieję, że nasze popularne gry z jackpotami będą nagradzać graczy radością i dużymi wypłatami"-czytamy w komunikacie prasowym.

W dodatku do Sali bogów gracze również znajdą połączone jackpoty od NetEnt na Mega Fortune i Arabian Nights ilość slotów bootloadera nie znaleziono moto e. W styczniu 2013 roku Mega Fortune ustanawiał rekordy Guinnessa za rekordową wypłatę w wysokości 17,86 mln euro w online automacie. jaka jest kolejność gry w pokera.