Dobre Aplikacje Na Automatach W Kasynie

Jeżeli działania nie będą iść w nogę z czasem, to ilość fizycznego i ekonomicznego szkody, które może spowodować tajfun, będzie naprawdę straszliwe dobre aplikacje na automatach w kasynie. Biuro kontroli i koordynacji hazardu (także znać jako DICJ) ogłaszał 10 czerwca, co spotkało się z operatorami, aby omówić swoje plany na wypadek silnego tajfunu, informuje GGRAsia. Niestety, jest to wymuszone zamknięcie doprowadziło do znacznej utraty dochodów operatorów, ale potencjalne uratowane życia powinny przynajmniej przynieść ulgę dobra strategia zakłady w blackjacka.
Rok wcześniej na region uderzył tajfun Hato mayor, który pochłonął życie 10 osób i który spowodował szkody w pół miliarda dolarów dobry zły brzydki irish poker. Aby przygotować się do tego, DIC przypomniał operatorom o konieczności aktualizować swoje plany działania w sytuacjach kryzysowych, zwłaszcza jeśli znajdują się w nadmorskich, nizinnych obszarach, gdzie powodzie i silne wiatry, najprawdopodobniej spowoduje największe szkody kasyno delta Downs w Винтоне.
We wrześniu 2018 roku kasyna w Makau zamknęły się z dużą ostrożnością z powodu tajfunu Мангхут Luizjana. Według prognozy Meteorologicznej i geofizycznych turystycznej Makau, w 2019 roku oczekuje się, że do sześciu tajfuny są w odległości uderzenia od Makau, przy czym oczekuje się, że pierwszy tajfun przyjdzie raz po kolejnej prognozy pogody i potrwa do początku października.