Otwarcie Czy W Kasynie Z Niebieskimi Tabliczkami Na Boże Narodzenie

Gracze mogą zobaczyć, jak gracze biorą udział w akcji w Omaha lub rywalizują sami w tej nowej serii otwarcie czy w kasynie z niebieskimi tabliczkami na boże Narodzenie. Online poker room także postanowił uruchomić безлимитную Omaha po Flopie podczas tej serii otwarcie czy w kasynie z niebieskimi tabliczkami w Michigan City.

Sasha Liu został właśnie dodany do drużyny, dołączając do zespołu Fernando Хабеггера "JNandezPoker". W ten sam dzień masz również Bardzo Wysoki napinacza Indiana. Odbędzie się również mini i regularne główne wydarzenie ile razy można przebić w pokerze. Online poker room ma nadzieję na współpracę z Sashą i Джнандесом w przyszłości do promowania Omaha wśród szerszej publiczności ile razy można przebić w no-limit texas hold ' em. Nowy format nie ogranicza dziennych, po tym jak na flopie doszło ile razy można podnosić w texas hold ' em.
OmahaSquad Dodaje Sashę Liu W tym tygodniu GGPoker ogłosił utworzenie OmahaSquad, nowy zespół, składający się z graczy, którzy są ekspertami w tej wersji gry jak wygrać turniej w pokera online.