Pogo Sloty Magazynu Atlantydy

Dostawca treści YouTube, Brad Owen, świętował awans do liczby 100 000 subskrybentów na YouTube, pojawiając się w krótkim liście z czterech pogo sloty magazynu Atlantydy. Po bezowocnych trzyletnich poszukiwań Marka, w końcu znalazłem zdjęcie po tym, jak źródła z podziemia opowiedzieli, jak biznesmen otrzymał ją jako zapłatę za to, czy tamto, a on nie wiedział, co z nią zrobić (powiesić gdzieś, że to może być?) Jest to podobne do formularza głosowania za Global Poker Awards (GPA) w rękach 130 osób, wybranych jako nominowanych. Pokerowe społeczność wypowiedziało; Jonathan Little, Johnny Moreno, Brad Owen i Lex Вэлдхейс weszły w krótkiej liście nagrody People ' s Choice Award na gali Global Poker Awards w piątek wieczorem gniazdo guns and roses rtp. Zaokrąglenie czterech-to Jonathan Little gniazdo guns and roses za darmo. W zeszłym tygodniu członek Klubu mistrzów Światowej gry poker tour (WPT) wysłał wielu profesjonalistów w szeregi Francuskiej legii cudzoziemskiej po tym, jak na Twitterze zasugerował, że gracze na żywo, które najwięcej zarabiają, są największymi przegranymi w grze automat guns and roses. To sprawdzić. Można śmiało powiedzieć, że Owen był trochę zdziwiony po pierwotnej zaniedbania średnią ocen.

Jeśli uważasz, że być profesjonalnym graczem w pokera-dziwny sposób zarabiać na życie, to co śledczego w artystycznym przestępstw?To nazwa tłoczone na wizytówce Artura Бранда, który w zeszłym tygodniu oddał dzieło Pabla Picassa 1938 roku "Portret Dory Maar" po tym, jak ktoś ukradł go z łodzi, пришвартованной na południu Francji w 1999 roku sloty bez minimalnej wpłaty. To były ciekawe dwa tygodnie dla Małego. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira.
Wśród publiczności była możliwość przeniesienia пинающуюся i кричащую Номинационную prowizję w 21 wiek z pomocą otwartego głosowania na nagrodę publiczności sloty bez bonusów.