Automat Guns And Roses

Dostawca Amaya Gaming Group ogłosił, że sprzeda swoją spółkę zależną, Cadillac Jack około 476 mln dolarów kanadyjskich (375 mln dolarów USA) AGS, zależnej prywatnej firmy inwestycyjnej Apollo Global Management automat guns and roses.
Cadillac Jack produkuje automaty i gry elektroniczne w bingo kasyno, a uzyskane środki z planowanej sprzedaży pójdą na zmniejszenie zadłużenia. AGS wypłaci Amaya 461 milionów dolarów w gotówce i banknot w wysokości 15 milionów dolarów, która zostanie wypłacona w związku z ósmą rocznicą zamknięcia transakcji sprzedaży akcji Amaya Americas Corp., płyty firmy Cadillac Jack. Oczekuje się, że transakcja zostanie sfinalizowana do końca roku i podlega uzyskania uprawnień organów regulacyjnych w zakresie hazardu i prawa antymonopolowego sloty bez minimalnej wpłaty.

Dyrektor generalny David Amaya Баазов oświadczył w komunikacie prasowym: "Cadillac Jack znacznie rozszerzył swoją działalność w nowych regionach i na nowych rynkach pod kierunkiem Amaya, i jesteśmy bardzo dumni z wysiłkiem jej kierownictwa i pracowników sloty bez bonusów. "Jesteśmy przekonani, że połączenie Cadillac Jack z AGS doskonałą okazją, aby przyspieszyć realizację strategii rozwoju firmy, w tym samym czasie, opierając się na wysoką wartość utworzonego w biznesie, w interesie akcjonariuszy Amaya" automaty do gry bez depozytu darmowe obroty. Amaya chciała sprzedać Cadillac Jack z października, po tym jak w sierpniu zakończyła zakup Rational Group, spółki dominującej online-operatora PokerStars, za 4,9 mld dolarów. szwedzki stół w kasynie black bear.