Czy W Kasynie Harrah ' S 18 I Powyżej

Stamtąd urzędnicy wybrali DraftKings, BetMGM i Kambi jako mobilnych finalistów. To na 626 800 mniej niż rok wcześniej czy w kasynie harrah ' s 18 i powyżej. Każdy z nich już jest globalny bukmacher i operator.

Kiedy zegar na Wschodnim wybrzeżu wybił północ, w Nowym Jorku nastąpiło 1 kwietnia otwarte czy samorządowe blefy kasyna Harrah. Wcześniej tego samego dnia senator Józef Аддаббо, demokrata z Queens, przewodniczący Senacki Komitet wyścigów, gier hazardowych i zakładów, oświadczył, że rozważa perspektywy zakładów sportowych w budżecie na poziomie 50/50 otwarcie czy w kasynie Harrah w Anderson.

Andrew Cuomo (D) i zgromadzenie ustawodawcze stanu Nowy Jork zawrzeć zakłady na telefony sport w plany wydatków Indiana. Jedyny stan, który zajmuje się zakładami sportowymi najbardziej zbliżony do tego, co oferuje Cuomo do Nowego Jorku, to New Hampshire. Gubernator uważa, że takie podejście może przynieść dochód stanowi ponad 500 milionów dolarów które witryny pokera online legalne w Michigan.

Jednak, ich zdaniem, problem z licencją kasyno musi być przewidziana w budżecie. To również dało by się dwóch istniejących racinos MGM Resorts w Empire City i Resorts World w Nowym Jorku w Акведуке-niewielkie preferencje w odniesieniu do licencji, ponieważ mogą one działać o wiele szybciej, niż organizacja, do której należy budować od podstaw.