Najlepsze Nowe Pokoje Pokerowe Wielkiej Brytanii

Wyniki znacznie zabrakło prognoz Wall street journal: sześć analityków przewiduje dochody w wysokości 1,9 mld dolarów za четырехмесячный okres."Pierwszy kwartał 2017 r. w porównaniu z 1,28 mld dolarów najlepsze nowe pokoje pokerowe wielkiej Brytanii. Spółka podała, że spadek dochodów było spowodowane przez szereg przyczyn, z których pierwsza jest porównanie z wysokim poziomem jackpoty w poprzednim roku, oprócz dynamiki nowych lotto we Włoszech, i w końcu, spadek sprzedaży produktów do gier.

był dla nas dynamiczny okresem" - mówi Marco Sala, dyrektor generalny IGT najlepsze nowe sloty online wielka Brytania. Skonsolidowane przychody wyniosła 1,15 mld podatki federalne na wygrane w kasynie.

Od początku roku akcje IGT spadła o 18%, choć w ciągu ostatnich 12 miesięcy akcje wzrosły o 21%.. Aktualizujemy nasze perspektywy, aby włączyć ofertę podwojenie zysków i wpływ wzrostu podatków na automatach we Włoszech" utrzymanie federalnego podatku od wygranych w grach hazardowych. Międzynarodowa plac technologia opublikowała swoje wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2017 roku ze stratą w wysokości 54,8 mln usd).

"Nasze przychody i zyski pasują do modelu roku, którą opisaliśmy w marcu."Wzmocniliśmy nasze czołowe pozycje w światowych loteriach i zaczęli wydanie automatów do gier nowej generacji. Dyrektor finansowy IGT Alberto Форнаро dodaje: "Jak możemy zauważyć w marcu, wyjątkowe połączenie elementów wpłynęło na porównanie przychodów i zysków za pierwszy kwartał, w tym rekordową aktywność na nagrody głównej w 2016 roku."Zdyscyplinowane zarządzanie aktywami i operacyjne zarządzanie są priorytetem dla firmy, i to widać na silnego napływu środków pieniężnych w pierwszym kwartale. Jesteśmy монетизируем непрофильные aktywa, które pozwolą nam znacznie zmniejszyć dług, i wdrażamy nowy model biznesowy dla naszego przyszłego uczestnictwa w przestrzeni społecznej kasyno".