Porady O Tym

William Hill opublikował handlowa aktualizacja na tle pandemii коронавируса, aby szczegółowo opowiedzieć o finansowych konsekwencjach kryzysu i planach odbudowy, jak tylko sytuacja opadnie porady o tym. Pomimo ciągłej skutek braku sportu i zamknięcia powierzchni handlowych w wielkiej Brytanii i USA, sportowy operator powiedział, że on nadal pokazuje "wyniki" na rynkach międzynarodowych, co jest spowodowane wzrostem gier jak wygrać pieniądze w kasynie. Przychody od międzynarodowego online segmentu William Hill wzrosła o 5% w ujęciu rocznym, od 11 marca do 28 kwietnia; jednak przychody spadły we wszystkich pozostałych segmentach porady o tym.

Wspólna online-przychody operatora spadła o 21%, podczas gdy detaliczne husky spadły o 85%, a przychody w USA spadła o 90% w tym samym okresie jak wygrać w automatach w kasynie. Pomimo spadku zakładów online, operator powiedział, że to się stało "mniej, niż oczekiwano" z powodu sukcesu alternatywnych produktów, takich jak tenis stołowy i piłka nożna na rynkach rozwijających się porady o tym.
W czasie kryzysu William Hill wprowadził środki oszczędności, takie jak zniesienie podwyżek wynagrodzeń, premii i systemów motywacyjnych pracowników, zmniejszenie wydatków na marketing i odstąpienie od ковенантов w odnawialnym środków kredytowych na rok jak wygrać online gniazdach. W wyniku tych działań operator powiedział, że jest dobrze przygotowany do "szybkiego włączenia", jak tylko sport odezwie, i planuje stopniowe otwieranie swojej nieruchomości w wielkiej Brytanii w drugiej połowie 2020 roku w dodatku do "starannego monitorowania sytuacji w USA. zadzwoń do kasyna чокто w поколе.