Otwiera Czy Gniazdo W Sobotę

Crown Resorts poinformowała o нормализованной zysku w wysokości od 194,1 mln dolarów australijskich (138,9 mln usd), co 1% więcej w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, w swoim полугодовом raporcie kończącym się 31 grudnia 2018 roku otwiera czy gniazdo w sobotę. Operator poinformował o нормализованной EBITDA w wysokości 418,8 mln dolarów australijskich za okres, zmniejszając się o 7% zmienia czy gniazdo Nigeria komórkowe miejscami. Po sprzedaży Crown Bet w lutym ubiegłego roku wskaźnik EBITDA online operacji Crown wyniósł 7,5 mln dolarów australijskich, zmniejszając się o 15%.
Znormalizowany przychód na australijskich ośrodkach wyniosła 1,54 mld dolarów australijskich, że na 1% mniej w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku ośrodek hotel i kasyno harrah ' s lake tahoe. W innych miejscach w grach na głównym piętrze odnotowano wzrost o 1% do 867,7 mln dolarów australijskich, ale obroty VIP spadła o 12% do 19,9 mld dolarów australijskich.Неигровая przychody na australijskich ośrodkach wyniosła 400,9 mln dolarów australijskich, czyli o 3% więcej, przy нормализованной EBITDA w 432,5 mln australijskich dolarów, czyli o 5% mniej.
John Alexander, prezes Crown, powiedział: "Wyniki australijskich operacji Crown w pierwszym półroczu odbijali mieszane warunki handlowe."Skromny wzrost przychodów w Melbourne został zrekompensowany trwającej miękkości w Perth. Obrót VIP - programy na australijskich ośrodkach Korony spadł po miękkiego listopada i grudnia". numer telefonu kasyna harrah ' s lake tahoe.