Czy W Kasynie Obok Wallace

Firma oświadczyła, że straty EBITDA obejmuje "wpływ wydatków w wysokości 75,7 mln dolarów, zaliczonych w ciągu kwartału, związanych z naszym zobowiązaniem do zapłaty wynagrodzenia, napiwki i korzyści dla wszystkich naszych pracowników w stanach ZJEDNOCZONYCH w okresie od 1 kwietnia do 15 maja 2020 roku" czy w kasynie obok Wallace.
Po 15-dniowego lutowego zamknięcia obiektów w Makau – najważniejszy rynek Wynn – firma tymczasowo zamknęła swoje dwa lokalu na Las Vegas Strip i na bis w Boston Harbor w połowie marca Idaho. do 953,7 milion dolarów co to jest 7 stud poker. Podczas zamykania Makau w lutym Wynn сжигала około 2,5 miliona dolarów dziennie, ale Maddox zaznaczył, że, gdy zamknięcie tam zostało dokończone w końcu tego samego miesiąca, szybkość spalania została zmniejszona do 800 000 dolarów dziennie. Odpowiadając na wezwanie, przywódcy Wynn nie określono ramy czasowe dla tego, kiedy jej nieruchomości tam ponownie otworzy..
W pierwszym kwartale przychody Wynn Macau i Wynn Palace łącznie wyniosła 489 milionów dolarów, co jest znacznie poniżej poziomu 2019 roku co to jest 7-ulica w pokerze. Nasz zespół liderów pracowała ramię w ramię z naszymi otrzymania społecznościami, innymi liderami branży i ekspertami medycznymi światowej klasy nad określeniem i realizacją strategii łagodzenia oddziaływania wirusa na członków naszego zespołu, naszych gości i nasze szersze społeczności",-powiedział dyrektor generalny Matt Maddox w oświadczeniu co to jest poker z 9 раздачами.