Najwyższa Wygrana W Pokera

Ostatni raport finansowy Betfred pokazał, że prywatna firma odnotowała zysk przed opodatkowaniem w wysokości 32,4 mln zł za 12 miesięcy zakończonych 25 września 2016 r., kiedy obroty stawek przekroczył 10,8 mld funtów. Fred i jego brat Peter zauważył szczęście swojej firmy, przypisując sobie dywidendy w wysokości 10,2 mln zł najwyższa wygrana w pokera. Brytyjski bukmacher Betfred zrezygnowała z umowy o swojej online-platformie technologicznej z GVC Holdings mniej niż rok po zawarciu 10-letniej umowy najwięksi gracze w pokera. W oświadczeniu zabrzmiał optymistyczny ton, w którym stwierdzono, że zakończenie transakcji pozwoli obu stronom "bardziej elastycznie rozwijać swój biznes w przyszłości".
Poinformowano, że Betfred wyznaczył bank inwestycyjny Rothschild w celu przeprowadzenia przeglądu swoich strategicznych opcji, które, biorąc pod uwagę obawy rynku wielkiej Brytanii fuzji i przejęcia, mogą obejmować sprzedaż firmy. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira.
Podczas transakcji w maju ubiegłego roku dyrektor generalny Betfred John Haddock oświadczył, że GVC został wybrany po "dokładnym przeglądzie" i że nowa platforma zaproponuje Betfred "skalowalne i elastyczne podejście", niezbędny do przetrwania na rynku zakładów online w wielkiej Brytanii. Wynik oznacza znaczny obrót z operacyjnego straty 2014-15 roku obrotowego w wysokości 76,7 mln zł najwyższa wygrana w pokera. We wspólnym oświadczeniu makaron leżało, że decyzja o podziale firmy było "osiągnięte polubownie, bez żadnych kar zastrzeżeń, zainicjowane przez każdą ze stron" dark souls 3 nie ma slotów dla ustawienia.