Różne Rodzaje Automatów Do Gier

Na poziomie poszczególnych produktów przychody z loterii Lotto-Quebec wzrosły o 15,6% do 467 mln dolarów kanadyjskich, dochody kasyn w zasadzie nie zmieniły się i wyniosły 453,7 mln dolarów kanadyjskich, podczas gdy segment gier lokalu" spadła mniej niż 1% do 485,5 mln dolarów kanadyjskich, ponieważ rząd w dalszym ciągu zmniejszać swoją zależność od wideo loterii terminali w barach, klubach i salach bingo różne rodzaje automatów do gier. Sąd odrzucił roszczenia prowincji o tym, że ona działała w celu ochrony zdrowia mieszkańców Quebecu, stwierdzając, że to był wyraźny протекционистский impuls skierowany na wzrost dochodów Espacejeux. Przychody Espacejeux za drugi kwartał obrachunkowy w Loto-Quebec wyniósł 27,7 mln dolarów kanadyjskich, co o 28,2% więcej niż w pierwszym kwartale inny termin dla pokerowej twarzy. Sąd uznał plan Quebec niezgodne z konstytucją ingerencją w sferę odpowiedzialności rządu federalnego. dolarów kanadyjskich za wynajem apartamentu w latach 2017-18.
Czekamy na prasowa o tym, jak przeglądanie Les Bleu-Blanc-Rouge z eleganckiej skrzyni, oddzielona od wspólnego hołoty, ma na celu poprawić zdrowie wysokich rangą gości kasyna inny rodzaj rycerskiego pokera. Przychody z online hazardu Loto-Quebec w Hiszpanii wzrosła o 32,6% do 49,3 mln dolarów kanadyjskich jaki smak gumy do żucia black jack.

Zysk netto wzrósł jeszcze lepiej, co stanowi wzrost o 6,3% do 721,6 mln dolarów kanadyjskich jaki smak gum do żucia black jack. W lipcu sąd Najwyższy Quebec nakazał województwo zrezygnować z jego oferty zmusić lokalnych dostawców internetu do blokowania domen konkurencji Espacejeux, posiadających licencję międzynarodową.