Przyjdź I Zapytaj Mnie Pogrzebacz

Celem jest, aby połączyć wszystkie wspólnoty visionary, od partnerów i operatorów do regulatorów i dostawców.sigma jest również doskonałym wydarzeniem dla tworzenia sieci i poszukiwania pracy" przyjdź i zapytaj mnie pogrzebacz.

W swoim przemówieniu Józef Кущиери, przewodniczący Maltańskiego zarządzania loterii i gier (LGA), wysoko ocenił tę inicjatywę, która zaprezentuje Maltę jako centrum gier dla reszty świata przyjdź. Położony w zatoce St сольди al poker. Trzeci i ostatni utwór będzie poświęcony gier, przemysłu, która dominuje na maltańskiej wybrzeżu". konkurencyjności, Jose Herrera powiedział, że dla niego wielki zaszczyt spędzić szczyt visionary, który odbywa się w St przyjdź na skała real poker. Jesteśmy dumni, że jednymi z pierwszych, wykorzystujemy te nowe nowoczesne obiekty poker online уанг asli na androida. prawnych i regulacyjnych zagadnienia z różnych jurysdykcji". Z niecierpliwością czekam na możliwość wziąć udział i wygłosić przemówienie na tej imprezie" poker online.
Kto Powinien Uczestniczyć?Operatorzy i stowarzyszenie zdalnych gier Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić www.maltaigamingsummit.com zadzwoń do nas pod numer +356 9926 3626 lub prześlij maila na adres [email protected] wpłać ovo. Część wystawienniczą szczytu jest już prawie wyprzedany, do niej jeszcze pół roku porady i wskazówki dotyczące pokera online. Dzięki atrakcyjnej jurysdykcję w zakresie loterii i gier, a także niezawodny system opodatkowania w pełnej zgodności z dyrektywami UE, kraj bierze również wiele wysokiej jakości partnerów i emigrantów, którzy osiedlili się na Malcie i postanowili połączyć doskonały klimat pracy z niezrównaną jakością życia".