Hazardowa łódź Aby Wygrać W Ruletkę

Andres Escobar (1990, Kolumbia - USA, Grupowy mecz) To nie tyle niezręcznej chwili Mistrzostw świata, ile szokujący, ale on musi doprowadzić do tego, że błąd Roba Greena będzie ulgą dla harfy hazardowa łódź aby wygrać w ruletkę.

Ankieta Grahama (2006, gra Grupowa, Chorwacja vs Australia) Nie często masz dużą sympatię do sędziów hazardzistą Jenny углоу. Nie mylić z kolumbijskim władcą Pablo Andres Escobar był kolumbijskim piłkarzem, ale tragicznie jego spotkał ten sam los, co i handlarza narkotyków o tej samej nazwie pokerowe turnieje w Salt Lake City. Christian Vieri (2002, Druga runda, Włochy przeciwko Korei Południowej) Włochy, niewątpliwie mocno ucierpiała w wyniku bardzo wątpliwej sędziowania na korzyść Korei Południowej.Соведущим mistrzostw świata został mianowany przebiegły karny, który przegapili, uciekł usunąć gracza, mimo, że uderzony łokciem włocha, a następnie wygrali od tego, że Francesco Totti został wysłany do nurkowania, choć w rzeczywistości był zakłócony turnieje pokerowe.
Clive Thomas?Podobny do Johna Thomasa moore ' a w południowej Florydzie. Top 10-ma zabierać księży mistrzostw świata 10 pokerowe turnieje w San Antonio.