Najlepszym Sposobem

Podkreślają oni, że postęp był bardziej powiązany z naruszeniem terminów proceduralnych, niż z faktycznym osiągnięciem konsensusu, i że projekt ustawy Graya jest elastycznym urządzeniem, które nieuchronnie doprowadzi do uzupełnień i zmian treści w przyszłości.
"Jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek, do osiągnięcia konsensusu", - powiedziała ona najlepszym sposobem. Członek Zgromadzenia Reggie Jones-Sawyer, który również przedstawił propozycję, zgodził się, прокомментировав:"Muszę szczerze uwierzyć, że nadal mamy dwa główne problemy, na których musimy się skupić, jak na ta żaróweczka.
Członek Zgromadzenia Grey zaznaczył, że dochodzenie do konsensusu musi trwać, jeśli projekt chce przetrwać aby zarabiać pieniądze grając w gry hazardowe. Ważnym momentem w jego przejścia jest to, że ustawodawcy Kalifornii nadal zainteresowany i dąży do rozwiązania problemu легализованного pokera online najlepszym sposobem. Projekt ustawy o legalizacji AB 431 wychodzi z komitetu Poniedziałek może okazać się pamiętną datą w pokerze on-line po historycznego pierwszego przejścia prawa przez komisję projektu ustawy o legalizacji pokera online w Kalifornii aby zarabiać pieniądze w kasynie. Pojawił się Sojusz graczy w pokera, dyrektor uniwersytetu Kalifornijskiego Steve Miller podkreślił, że bezpieczeństwo konsumentów jest priorytetem, i wezwał zainteresowane strony odłożyć na bok negatyw i pracować nad rynkiem, gdzie wszyscy mogą korzystać, ale przede wszystkim konsument dodatkowe sloty do pobrania modern warfare. Ale, jak rzucili się ostrzec branżowe obserwatorzy po tym, jak projekt ustawy został przyjęty przez Komitet organizacji rządowych Zgromadzenia w poniedziałek, przed nami jeszcze długa droga, usiana potencjalnymi przeszkodami więcej slotów na przedmioty oddech przyrody. Inne plemiona chcą wykluczyć silne lobby na tory z możliwości Internetu, podczas gdy niektórzy chcieliby widzieć plemiennej wyjątkowość lub plemienne i karty organizacji, dominujące w każdej легализованной branży. Co najmniej jeden członek komitetu ostrzegł, że w przyszłości będą głosować przeciwko, jeśli nie zostanie osiągnięty konsensus w treści każdego projektu ustawy o legalizacji dodatkowe sloty pamięci divinity 2.
Niektóre plemiona opowiadają się za postanowienia o "złych aktorów", którzy zajmowali by duże firmy, takie jak Pokerstars, na zimno, podczas gdy inni uważają, że organ regulacyjny posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby mieć do czynienia ze złymi aktorami w każdym konkretnym przypadku closest casino to liberty mo.