Król Automatów Kasynie Z Gotówką

Operator ogłosił również, że zakup Inkabet przeznaczona dla "umocnienia jej pozycji na rynku w zachodnim regionie Ameryki Południowej", dając mu kontrolę nad marką visionary dla firm i konsumentów, który już może pochwalić się "silną" w Peru król automatów kasynie z gotówką.

Niezawodne źródło: Понтус Линдвалл jest dyrektorem Betsson AB, i użył prasową, aby poinformować, że pełna cena zakupu w wysokości do 34 milionów równowartość zysku Inkabet w 3,8 razy przed odliczeniem odsetek i podatków w ciągu dwunastu miesięcy do końca czerwca. Cele" poker room "król klubów". Ponadto obecnie firma stara się uzyskać licencję na gry online dla argentyńskiej prowincji Buenos Aires i niedawno zgodziła się kupić 35% - ą część dostawcy platform Aspire Platform Limited w przeddzień planowanego wprowadzenia na rynek зачаточных Stanach Zjednoczonych król hazardu opinię strzelec.

Szwedzki operator kasyna Betsson AB, poinformował o podpisaniu umowy, zgodnie z którym to umacnia swoją obecność w Ameryce Środkowej i Południowej kosztem zakupu gry marki w Inkabet. Dalej poinformował, że kontrakt dodatkowo przewiduje wypłatę 3 mln dolarów w gotówce na koniec przyszłego roku, a następnie jeszcze 2 miliony dwanaście miesięcy później. Dodatkowe dodatki: Betsson AB stwierdziła, że transakcja zakupu Inkabet, ponadto zawiera przepis, związane z wydajnością, zgodnie z którym ona może zapłacić do 4 milionów dolarów w ciągu najbliższych sześciu miesięcy, w zależności od uzgodnionych przychodów i zysku przed odliczeniem odsetek i podatków". Niesamowita teren: Betsson AB już jest odpowiedzialny za wiele domen internetowych kasyn i zakładów sportowych, w tym takie Betsafe.com, CasinoEuro.com i Guts.com i opisał Ameryki łacińskiej jako "strategicznie ważny region dla firmy".
To wzmacnia naszą pozycję w strategicznie ważnym regionie, gdzie sprawdziły się i mamy duże ambicje na przyszłość". graj w pokera online z przyjaciółmi na pieniądze.