Czy To Jest Legalne Kasyna W Makau

W 2016 roku na sektor do gier w Makau musiał 1546 automatów do gier, że o 24% więcej w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku czy to jest legalne kasyna w Makau. Zarządzanie wywiadu finansowego Makau (GIF) opublikował niedawno raport, w którym czytamy, że w ubiegłym roku uzyskała w sumie 2321 SPO, że na 28,4% więcej, niż w 2015 roku czy to jest legalne kasyna online w Meksyku.

Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira jak wygląda gniazdo agp. W zeszłym roku w Makau poprawiła swoje zasady walki z praniem brudnych pieniędzy, ale zachował próg 500 tysięcy dolarów USA (62 tysiące dolarów USA) do raportowania o "dużych" transakcji co sprawia.

W zeszłym miesiącu Makau ogłosił, że chińscy turyści korzystający z karty bankowe wydane na kontynencie, zostaną poddane skanowaniu twarzy, zanim lokalne bankomaty będą jakieś pieniądze że asa w blackjacku. Tym nie mniej, akcja gry sektora w sumie ciasto STR spadła o 2,4 punktu do diabelskich 66,6%, tak jak liczba STR związanych z instytucjami finansowymi i firmami ubezpieczeniowymi, jeszcze bardziej wzrosła, co oznacza wzrost o ponad 38% w ujęciu rocznym, do 696. (Ostatnio zmieniony prawo Filipin o walce z praniem brudnych pieniędzy ustawia próg, odpowiednik 100 tysięcy dolarów.) Tymczasem w Makau osadza się pierwsza partia bankomatów UnionPay bank, wyposażonych w technologię rozpoznawania twarzy. Według miejscowego finansowego organu nadzoru, w zeszłym roku w Makau ilość wiadomości o podejrzanych transakcjach (STR) wzrosła o ponad jedną czwartą co oznacza asa w blackjacku.
GIF poinformował również o uzyskanie 79 USTAWY od "innych instytucji", które opisuje jako głównie "sprzedawców towarów o wysokiej wartości". Z ogólnej liczby 2016 roku GIF skierowała 240 wniosków do prokuratury Makau do dalszego śledztwa foxwoods casino otwarte całą noc. Zmienione przepisy wymagają, aby отчитывающиеся organizacji prowadzili wzmocnioną należytej staranności z klientami, zapewniały odpowiednie systemy monitorowania, informowały o podejrzanych transakcjach, nawet jeśli nie zostały one zakończone pomyślnie, dodając jednocześnie aukcyjne firmy na listę отчитывающихся organizacji.