Uznaje Się

Gdyby wykres przygotowany do tego, aby dać sprawiedliwej reprezentacji o pełnym obrazie, to, niewątpliwie, wszystkie zakłady zostały zawarte. Rakeback jest integralną częścią analizy ogólnego rake ' u, który strona pobiera opłatę za udział w swoich grach, i eliminować jego było szczere uznaje się. Gdyby zlecono mi się osiągnąć korzystne wyniki w tej sytuacji, ja bym chciał kilka z nich, aby znaleźć najbardziej atrakcyjny, który był wybrany do użycia. Zacierają skala na tym wykresie, jak ta, nie zdało by egzaminu z nauk przyrodniczych w szkole średniej, i do profesjonalnego analityka danych dopuścić do publikacji takiego wyraźnego braku strasznie. Należy zwrócić uwagę, że w dolnej części wykresu widzimy, że zakłady są ograniczone od $0,02/$0,05 do $5/$10 czy sprzedawcy monet hazardem.

Na przykład, zielona kolumna "888 Poker" na wykresie wygląda o około 50% wyższe niż czerwona kolumna "Pokerstars New", jednak dane uzyskane Pokerstars, pokazują, że to musi być tylko o 16% więcej diagnostyczne wywiad na temat ciężkości hazardu. Taki system istnieje w modelach konkurencji Pokerstars (na przykład, na iPoker jest powszechnie dostępny rakeback w wysokości 40-60%).

Czy nie jest tak, że dla graczy, którzy grają na Pokerstars, struktura rake ' u, do której obecnie przyzwyczajeni, jest najlepszym systemem odniesienia?Oczywiście, jeśli wziąć pod uwagę, że włączenie bieżącego rake ' u w harmonogram pozwoli zmiany znacznie gorzej, łatwo się cynicznym. To, jak szczegóły podane są w ich reklamach, konsekwentnie wprowadza w błąd, i twitter-kanały ich pr-drużyny prowadzą w szał, gdy się je czyta jak świadomej klienta дьяволик uwielbia бесстрастное osoba. Być może, najbardziej rażące zmianą jest całkowite wyłączenie bieżącej struktury raycove Pokerstars z porównania mont dos наморадос casino estoril.