Jak Sprawdzić Wolne Sloty Pamięci Ram

Informowaliśmy, że Брайанту zaproponowali miejsce w turnieju głównym WSOP o wartości 10 tysięcy dolarów w sądzie Autobusu, ale musiał zrezygnować z powodu kontuzji achillesa jak sprawdzić wolne sloty pamięci ram.
Zdjęcie Бусса został umieszczony za nim i zajęła honorowe miejsce obok z Philem Ivey na znak szacunku ze strony WSOP poker za darmo bez depozytu w gotówce. W konkursie zostało jeszcze kilka głośnych nazwisk, wśród których Jamie Rosen, Martin Finger, Erik Seidel i Nick Schulman, które вынюхивают, a co Dana Kelly...ten człowiek już zebrał swoje szóste gotówki w serii i planuje trafić w swój trzeci stół finałowy, kiedy akcja rozpocznie się dzisiaj.
Znacznie mniejsze pole 246 graczy zostało przygotowane gwiazdą los анджелесских Lakers Kobe Bryant, który oddał hołd dla zmarłego dr Jerry Буссу wideo, ogłaszając "Перетасовке i rozdaniu" na spotkaniu, które było jednym z ulubionych u Бусса. To po prostu kolejny dzień w biurze do Фама, który walczy o swoją trzecią bransoletkę WSOP. Na czele tej разношерстную polecenie Matt Stout, który, mimo że zarobił 1,8 miliona dolarów w turniejach, musi wrócić w 2009 roku, kiedy ostatni raz mijał linię mety jako pierwszy. Thibault Генегу i Neil Channing także zakładają zamieszanie w tych wydarzeniach. Pierwszy dzień akcji w zdarzeniu nr 22: Omaha pot limit do 1500 dolarów (PLO) zakończył się darmowy bonus w pokera bez depozytu. 1021 gracz próbował szczęścia w четырехкарточной wersji gry, i tylko 117 graczy przeżyli odrzucanie darmowy bonus w pokera bez depozytu. W tym roku Karnawał pokera wraca po dziesięciu latach nieobecności, a wyniki pierwszych pięciu turniejów są już widoczne wirtualny poker z przyjaciółmi Australia.

Brandon Crawford znalazł się w centrum uwagi dzięki niewielkiej odrywanie się od Alana Китинга i Пакинаи Лисавада wirtualny turniej w pokera z przyjaciółmi.