Wszystko Po To

Idris Tym Washi, dyrektor generalny DST Group, uważa, że partnerstwo z DST i grami MatchMove "oraz integruje sieci społecznych z grami, w celu zapewnienia w pełni погружающую środę mobilnego Internetu dla брюнейцев" wszystko po to. Cozy Games poinformowała, że jej wprowadzenie w popularne gry przestrzeń społeczną zapewni spółce możliwość poszerzyć swoje portfolio gier w bingo dla szerszej aktywnych odbiorców we wszystkich grupach wiekowych dorosłych. Ta forma gier społecznościowych jest bardzo popularna, szczególnie na rynku azjatyckim, gdzie młodzi ludzie spędzają niezliczone godziny w Internecie. Strona pozwala na interakcję ze wszystkimi swoimi graczami, w tym czat i avatary aby nakarmić Ameryki online turniejem pokerowym.
Jest to świetny chwyt marketingowy, aby wzmocnić ich obecność w społecznej przestrzeni gry i przedstawić graczy MatchMove ze swoimi grami wszystko dla turnieju pokerowego feeding america. marketingu MatchMove Games w komunikacie prasowym. To z pewnością pomoże nam zwiększyć naszą i bez tego szybko rosnące wpływy w tym regionie" turniej "wszystko dla życia". Джейдип Чакравартти, dyrektor ds online gra w pokera. Cozy Games podpisała umowę z MatchMoveGames.com aby zapewnić społeczny i swobodnej strona gier gry w bingo i kasyna, ponieważ planuje rozszerzyć swój zasięg, w Południowo-Wschodniej Azji darmowe gry w pokera w języku rosyjskim.
Cozy Games postanowiła zostawić swój ślad na miejscu gier społecznościowych online gra w poker opinie. W marcu tego roku DST Group, jest wiodącym telekomunikacja i media-firma Brunei-Даруссалама, poinformowała o swojej współpracy z сингапурским dostawcą gier online MatchMove Games.