Duży Pies Blackjack Elastyczne Wtyczki

Fundacja odpowiedzialnego hazardu (RGT) i GamCare porozumiały się w sprawie nowej трехлетнем umowie o dofinansowanie do 31 marca 2015 roku duży pies blackjack elastyczne wtyczki. Umowa gwarantuje, że środki pieniężne w celu świadczenia usług na rzecz zawodników i innych osób dotkniętych hazardu, zapewniając GamCare możliwość udoskonalić i poszerzyć swoje usługi.

Transakcja oferuje potencjał zwiększenia finansowania na 26% na kwotę 500 000 zł do 2014/15 roku duży pies blackjack na sprzedaż. Przewodniczący GamCare Anthony Дженненс powiedział: "Teraz możemy skupić się na zapewnieniu tego, abyśmy oferowali w całym kraju standardową pomoc, porady i leczenie, mogący z powodzeniem konkurować z żadnym na świecie" quand mis au black jack.
Odpowiedzialny dyrektor Gambling Trust Mark Этчес dodał: "witamy gotowość GamCare z nami pracować nad poprawą swojej własnej produktywności i wydajności każdego ze swoich partnerów, tym samym zwiększając stosunek jakości do ceny". quand le casino de montreal va ouvrir.