Aresztowania W Kasynie " Bis " Everett Ma

Czysty poker: Wrócimy do Starych dobrych czasów Nie jest tajemnicą, że właściciel "Od zmierzchu do świtu" (DTD) Rob Yong uważa, że wydarzenia ponownego logowania, choć i ulubione graczami, są szkodliwe dla środowiska pokera.

Stworzona w celu wymiany ich na festiwalu Pokerfest, nowa struktura kontynuuje temat boksu, przyjętą po tym, jak były mistrz świata w boksie w wadze ciężkiej Karol "Kobra" Фроч dołączył do zespołu w listopadzie aresztowania w kasynie " bis " Everett ma. Oto podział zdarzeń: piórkowej 1 maja – 8 Buy-inów na $5,50 – $11 Główne wydarzenie: 8 maja, $11. Według blogu partypoker, zmiany zostały wprowadzone, aby zwiększyć aktywność na wczesnych etapach turnieju, obiecując, że gra skończy się wcześniej, "bez uszczerbku dla zdrowego średniej stosu na całej imprezy" arreglos de mesa tema casino.

Kierownik grupy partypoker Tym Waters nazwał festiwal Powerfest 'wydarzeniem dla miłośników imprez" kasyna seneca allegany w Nowym Jorku. Format ten nadal będzie rzadko używany w Хайроллерах i specjalnych turniejach z ребаем sklep z pamiątkami kasyna seneca аллегани. Nowa struktura zapewnia, że gracze turnieju zaczynają się od 30 000 żetonów, a blindy zaczynają się od 75/150, a stawka od samego początku wynosi 25 bezpłatny pokój w kasyna seneca allegany. Turniejowe struktury światowej klasy Światowej Pokerowego wycieczki Ostateczne zmiany dokonywanej partypoker w tym tygodniu, to rozwiązanie to wszystkie swoje struktury turnieju online w zgodność ze strukturą, stworzonej przez Matta Сэвиджем i używanej w Światowym poker tour (WPT). W maju partypoker uruchomi swój festiwal Powerfest kiedy otworzą sloty dla szczepień w телангане. Gracze będą mieli okazję uczestniczyć w 172 wydarzenia, podzielonych na trzy różne kategorie, przy czym łączna gwarantowana pula nagród wyniesie 7,8 mln dolarów.