Tanie Stoły Second Hand

Brytyjski operator zakładów Ladbrokes w tym tygodniu dokonał łagodny rozruch swojego odnowionego joint venture Sportium, zorientowanego na Hiszpanię.

We wrześniu Chłopcy zaproponowali, aby joint venture online zakładów sportowych i kasyna z hiszpańskim operatorem Cirsa została uruchomiona 1 października, ale trudności związane z online migracją facetów w swój nowy dom na platformie Playtech, najwyraźniej przeszkodziły pracy. eGamingReview poinformował, że ciągła migracja Playtech również ograniczy łagodny rozruch tylko klientami Cirsa, a klienci marki Lbpuestas, zorientowanego na hiszpanów, w końcu przejdą na Sportium, jak tylko Playtech wreszcie skończy obracanie opony dla facetów tanie stoły second hand. Widzi bóg, akcjonariuszy facetów w ostatnim czasie nie było o czym cieszyć, tak jak liczne ostrzeżenia o zysk obniżył akcji z szczyt 243 pence w marcu do zaledwie 168 pensów w środę.

Ale w tym tygodniu u chłopców było kilka dobrych wiadomości, które musieli zadeklarować, rozszerzając zasięg swojego nowego produktu dla zakładów na giełdzie do sfery mobilnej stoły kasyno na imprezy Monterrey. Giełda Ladbrokes zadebiutowała w zeszłym miesiącu jako pojedynczego klienta w sieci Betdaq, operatora giełdowych stawek zakupionego Lads na początku 2013 roku.

Obecnie firma Lads wydała dwie wersje mobilne swoich giełdy, jeden dla smartfonów, a drugą dla tabletów. W jeszcze bardziej zabawnych wydarzeniach dla facetów Alexis Murphy został mianowany kierownikiem drużyny chłopców na arenie online-гемблинга w Belgii. Poinformowano, że firma Lads, która zarządza około 270 detalicznymi bukmacherów w Belgii, planuje rozpocząć swoją działalność w internecie na początku nowego roku poker włoski pełna батте skała.

Murphy, absolwent Betdaq i Tote Ireland, który przystąpił do Lads w maju, zastąpi na stanowisku dyrektora zarządzającego Ladbrokes Belgium Alana Smitha, który zamierza przejść na emeryturę w przyszłym roku, po prawie trzech dekadach pracy w sklepie. Otrzymuj najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira poker italiano online con amici.