Dlaczego Szczeliny Wirnika W Silniku Asynchronicznym Wypaczone

Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira. Po grudniowej ogłoszenia NetPlay poprosiła londyński AIM market wstrzymać handel swoimi akcjami, dopóki trwają negocjacje z Sportech. W zeszłym miesiącu brytyjski operator telewizji interaktywnej NetPlay TV ogłosił, że prowadzi rozmowy o przejęciu firmy piłkarskich pul u liverpool operatora gry Sportech PLC dlaczego szczeliny wirnika w silniku asynchronicznym wypaczone. W listopadzie kanadyjska firma Contagious Gaming zrezygnowała z własnych negocjacji z Sportech, mimo, że w sierpniu ogłosiła, że zakup stworzy "światowego lidera w dziedzinie regulowanych zakład wzajemnych zakładów" sloty na runy suikoden 2 cs.
Po grudniowej premiery NetPlay Sportech ogłosiła, że jej działalność w dziedzinie basenów prowadzona jest w pobliżu zainteresowanych stron, którym zaproponowano przedstawić oficjalne oferty do połowy stycznia. NetPlay oświadczyła, że zdecydowała się nie uczestniczyć w tym procesie". W notatce umieszczonej na swojej stronie firmowej, NetPlay poinformowała, że zakończyła dyskusja z NetPlay po "dogłębnej analizie" automaty do gry suikoden 2 sierra rune.
Odpowiednio, wstrzymywanie został odwołany w poniedziałek rano, a akcje firmy spadły o prawie 7% do 6,87 p суйкодэн 2 trzy gniazda z runami.