Stole

GVC Holdings przedłuża swoje B2B-umowa z państwowym duńskim operatorem Danske Spil stole. W ramach transakcji Danske Spil otrzymuje dostęp do portfolio treści gry GVC, w tym gry od innych dostawców, a także gry, które własnymi siłami na sprzedaż. To przedłużenie jest drugim w swoim rodzaju po wcześniejszego przedłużenia w 2015 roku filipiny.

GVC dostarcza treści do gier online i pokera Danske Spil od stycznia 2012 roku, kiedy to duński rynek po raz pierwszy został rozstrzygnięty stole na sprzedaż Melbourne. Kierownik działu klientów usług GVC Jan Turnbull powiedział: "Danske Spil jest zdecydowanym liderem rynku w Danii, i jesteśmy zadowoleni, że ich długoterminowym partnerem" stole do sprzedaży obok mnie. Søren Schneider, dyrektor ds najbliższym kasyna tuż przy nadmorskim Oregon. zarządzania produktami Danske Spil, powiedział: "Danske Spil jest silnym liderem na rynku либерализованном duńskim rynku od 2012 roku najbliższym kasynie obok Ричмондом.
Jedną z przyczyn ciągłego wzrostu są nasze silne relacje z grupą GVC."Mając dostęp do ich platformy do kasyna i pokera w połączeniu z naszej wspólnej rozwój ekskluzywnej zawartości, było logiczne rozwiązanie przedłużyć nasz związek jeszcze na trzy lata". w stanie Wirginia.