Gry Hazardowe W Prawdziwym Automacie Online

Dochodzenie, przeprowadzone przez państwową komisję audytu (COA), jak poinformowano, wykazały, że Filipińska firma rozrywki i gier zadłużona u rządu nieco ponad 327 milionów dolarów w wyniku niedopłaty podatku od 2011 do 2015 roku gry hazardowe w prawdziwym automacie online. Po odjęciu podatku do odliczenia w wysokości 5% państwowy operator kasyna jest zobowiązany przekazać połowę swojego rocznego dochodu brutto rządu centralnego, a w trakcie dochodzenia COA okazało się, że musi zapłacić około 2,08 miliarda dolarów w ciągu pięcioletniego okresu. Ale badanie rzekomo ustaliła, że z siedzibą w Manili organizacja prychnęła tylko około 1,53 mld dolarów, co doprowadziło do niedoborów około 548,85 milion dolarów. COA oświadczyła, że zapłać rzekomo doszło z powodu tego, że Filipińska firma rozrywki i gier interpretował "marżę brutto" jak zyski wynikające wyłącznie od gier w kasynie, a nie od całej jej działalności uchylił czy asda powtarzające sloty.

W nim także wyjaśniono, że operator nadpłaty za dany okres około 222,97 milion dolarów, w wyniku czego ogólny deficyt wyniósł około 327,1 mln dolarów. "Biuro radcy prawnego, Sektor usług prawnych tej Komisji, wyjaśnił w swoim memorandum z dnia 29 czerwca 2015 roku, że orzecznictwo dyktuje, że kiedy mówimy o "ordynarnym zysku", mamy na myśli cały dochód lub otrzymania takiej osoby lub firmy z działalności lub czynności, do której odwołujemy się" - czytamy w komunikacie COA.

COA oświadczyła, że sekcja 12 dekretu Prezydenckiego, 1869 wymaga, aby rząd otrzymywał 50% "całkowity zysk brutto Filipińskie firmy rozrywki i gier", która później służy do finansowania infrastruktury i rozwoju społeczno-ekonomicznych projektów w dzielnicy Manili ktoś wygrał w online gniazdach. "Ponieważ prawo nie prowadzi różnice w stosunku do tego, co stanowi łączny dochód brutto, Filipińska firma rozrywki i gier nie ma uprawnień do wykonywania jakieś różnice i musi interpretować słowa w ich ogólnym znaczeniu, zgodnie z zasadą "Ubilex nie rozróżnia necnos distinguire debemos" lub "gdzie ustawa nie rozróżnia, nie możemy także wyróżnić" - czytamy w komunikacie COA ktoś wygrał w kasynie online. "W ten sposób, łączny dochód brutto Filipińskie firmy rozrywki i gier, z którego powinna być obliczona udział rządu w wysokości 50%, musi to oznaczać nie tylko dochody od przychodów z gier, ale i dochody z innych usług towarzyszących" ręce w texas hold ' em. Mimo protestów Filipińskie firmy rozrywki i gier, która zarządza ponad 30 kasyn na Filipinach, w tym casino Filipino Tagaytay, COA twardo stoi przy swoim i dalej poleca operatorowi natychmiast spłacić dług, a następnie obliczyć "marżę brutto na cały dochód, a nie na dochody związane wyłącznie z jego grami w kasynie ręce na texas hold ' em poker. "Skupiamy się na naszej pozycji, zgodnie z którą łączny dochód brutto odnosi się do całkowitej netto od gier dochody i przychody z innych usług towarzyszących" - czytamy w komunikacie COA..