Ruletka Moto Cross Essence Avec

Drugie miejsce zajęła druga kwota Энгеля w serii "Хаммон", podczas gdy Ошана zebrał 29 983 dolara po tym, jak przekroczył liczbę 465 graczy ruletka moto cross essence avec. "Bardzo mi się zabawy z gry. Piątka najlepszych Zajmie 1-m – Michael Ошана 2-Ari Engel 3 – Justin Young 4 – Кэрин Персифилд 5-th-Michael Пэсли Kevin Миусен Wygrywa Turniej nr 4 za 35 812 dolarów Kevin "Wesoły Kev" Миусен wygrał pierwsze zdarzenie bez hold ' em w serii, kiedy to pokonał 146 zawodników i kilka rebuy, aby dostać pierwszą nagrodę w wysokości 35 812 dolarów w Zdarzeniu Nr 4: Pot-limit Omaha (OOP) za 365 dolarów rebuy ruletka moto cross thermique avec. Akcja World Series of Poker Circuit (WSOPC) trwa z podkowy Hammond w Chicago, z dwoma zwycięstwami na złote pierścienie Michaela Ошаны i Kevina Миусена; Ari Энгеля zatrzymują się w jego próby zmiany księgi rekordów automaty złoty tygrys.
Piątka najlepszych zajmie 1 miejsce-Kevin Миусен 2 miejsce - Paweł Andrzejewski 3 – e – George Diez 4 – f-Robert Reins 5-e-Jason Schroeder Otrzymuj najnowsze wiadomości o grach hazardowych od Calvina Eira casino złoty tiger bez depozytowe kody bonusowe. Posiadając sześcioma złotymi pierścieniami, ponad 455 000 dolarów zysku na WSOP, 46 wygranych, związanymi z WSOP i 17 występów stole finałowym, nazwa Ari Энгеля zwykle dominuje w wiadomościach o pokerze, gdy WSOPC umieszczono w mieście.

Michael Ошана odczuwa szacunek, ale nie strach, jak okazało się, gdy przeszkodził Энгелю znacznie zwiększyć te liczby, gdy pokonał w heads-up, aby uzyskać trzeci złoty pierścień z serii Horseshoe Hammond wejście do kasyna golden tiger. Ręka, o której mówił Ошана, pojawiła się w decydującym momencie na początku spotkania z heads-апом, która groziła uciec w kierunku Энгеля. On nie mógł mnie dogonić po tym".