Wejście W Flash Kasyna Golden Tiger

W ten sposób, Амайтиса jest odpowiedź na to, jak została przeznaczona, przynajmniej część tego podatku na stawki w wysokości 9 milionów dolarów wejście w flash kasyna golden tiger. Titus powiedział czasopisma "Przegląd Las Vegas", że "Urząd skarbowy nawet nie wiedziałam o jego istnieniu", co oznacza, że pieniądze zostały zresetowane w jakąś czarną dziurę w ogóle funduszu" dostawa моррисонов odbywa się w boże narodzenie sloty.
Nawiasem mówiąc, jeśli New Jersey przyznał, że wydał 3 miliony dolarów na finansowanie legalnych zakładów sportowych, jest prawdopodobne, że ci, którzy walczą o interesy stanu – Ministerstwo sprawiedliwości, cztery profesjonalne sportowe ligi NCAA, - wydać co najmniej tyle samo sami. Na podstawie stawek w wysokości 3,6 mld dolarów, więźniów bukmacherów stanu Nevada w 2013 roku, licencjonowane bukmacherzy stanu zapłacili około 9 milionów dolarów, aby pokryć ten podatek czas produkcji gniazda dostawy morrisons. Jak poinformowano, rachunek Tytusa został wezwany pytaniem, Czy Амайтиса, dyrektora generalnego CG Technology (wcześniej Cantor Gaming), która zarządza wyścigowych i sportowych książkami w ośmiu kasyna Nevada. Jeśli Podatkowego zarządzania STANY zjednoczone zajęło jakieś dodatkowe zachęty do rezygnacji z podatku, nie muszą szukać dalej tego, jak ciężko Ministerstwo sprawiedliwości walczył o to, aby New Jersey nie było wolno oferować legalne zakłady w stylu Nevada w kasynie w Atlantic City i na tory stanu моррисоны pchają i zbierają dostępne sloty.
Biorąc pod uwagę względne rozmiary populacji zjednoczonych, dochody uzyskane kosztem podatku na dziennych, wzrosła by trzykrotnie, gdyby państwo udawał się w swoich prawnych poszukiwaniu jak pozbyć się długu hazardu.