Czy W Kasynie W Pocatello

Zapraszam wszystkich fanów Бората!!Pamiętasz tego gościa, który walczył nago z Боратом w hotelu?Cóż, John Паппасу, dyrektora korporacji Sojuszu graczy w pokera, udało się zagrać z nim w pokera teraz czy w kasynie w pocatello. Nasz własny PPA jest współautorem Mistrzostw pokerowych w Derby, zorganizowanego (i prowadzącego!) Philem Хеллмутом, Danny Крамом i Robert Уильямсоном III, Który odbywa się teraz w Kentucky, STANY zjednoczone i A Idaho.
turniej pokera w Derby 2010 roku przyciąga imponujący tłum celebrytów, aktorów i sportowców, w tym Jennifer Tilly, Ron White ' a, Chrisa Fergusona, Robbie Альбарадо, Ken Давитяна, partnera Бората w walce na gołej postaci, i żałuję, że nie jestem John czy w kasynie w Pompano Beach. Sam turniej przyniesie korzyści dwóm organizacjom charytatywnym: "Błogosławieństwa w plecaku", programu, poświęconej karmienia potrzebujących dzieci, i na Fundusz zdrowia i klimatu, organizacji non-profit, utworzoną w celu tworzenia nowych możliwości w celu zmniejszenia narażenia na choroby wrażliwe na klimat Floryda.

Obie organizacje charytatywne zapewniają graczom doskonały pretekst, aby iść va banque czy w kasynie w Portland. Po sześciu godzinach gry w pokera i wystarczającej ilości występów Phila pojawi się jeszcze jeden powód, aby "iść va-bank" na oficjalnej imprezie Jim Beam Derby Poker After Party, gdzie można wypić dużo whisky i skąd, ja myślę, panie Pappas będzie unikać wysyłać mi swoje zdjęcia w stanie Maine.
No cóż, powodzenia i dobranoc!Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira cena żetonów w Filipinach.