Opłata Za Obsługę Automatów W San Мануэле

Wierzymy, że ton rządu ma na celu poprawę zarządzania okresami szczytu urlopów, a nie na ograniczenie ogólnej liczby wizyt" - powiedział analitycy UBS Anthony Wong i Angus Chan w notatce w poniedziałek.w niedawnym raporcie Instytutu badań turystycznych Makau czytamy, że zdolność miasta do absorpcji odwiedzających "być może osiągnie punkt nasycenia" w 2014 roku opłata za obsługę automatów w San Мануэле. acau przyjął rekordową 31,5 miliona odwiedzających w ubiegłym roku automaty do gry san manuel online.

Goście kontynentalnej części stanowiły 67% wszystkich odwiedzających Makau za 12-miesięczny okres zamknięcie poker roomu w San Мануэле. Niezależne chińscy podróżnicy w ramach IVS stanowiły 45% wszystkich przybywających na kontynent odwiedzających.ut UBS sugeruje, że pytanie dla operatorów kasyno polega nie tyle na tym, jak podróżni docierają do miasta, ile w tym, ile wydają, kiedy przyjeżdżają 03 gniazdo w stylu kobry maf.
Jeszcze do spowolnienia dochodów z gry w połowie 2014 roku, według danych rządu Makau, turyści przybywający w Makau z noclegiem, spędzają najwięcej, a turyści, którzy tour w tym samym dniu,-mniej 018 przeciwko 022 gniazdo ppt. BS-poinformowała w swojej notatce w poniedziałek, że pomimo 15-procentowy wzrost w ujęciu rocznym liczby turystów IVS w styczniu i lutym razem wziętych, duża część wzrostu-w sumie 13 punktów procentowych – przypadła na odwiedzających w tym samym dniu.рансис Louis Yu-Tung, wice – prezes operatora kasyna w Makau Galaxy Entertainment Group Ltd, powiedział w poniedziałek GGRAsia, że Makau stara się zachęcić jakościowych klientów, a nie tylko dużą ich ilość. 07 le chiffre poker labs.