03 Gniazdo W Stylu Kobry Maf

Oświadczenie Муррена pascala był taki:...

Aby zapłacić 60 milionów dolarów rocznego czynszu: Firma zarządza dwunastoma obiektami w imieniu MGM Resorts International, w tym Mirage i Mandalay Bay w Las Vegas, a w kwietniu podpisała umowę, zgodnie z którą zapłaciła około 1,06 miliarda dolarów za zakup Hard Rock Rocksino Northfield Park u poprzedniego właściciela, Milstein Entertainment LLC. Porozumienie z zewnętrznym REIT: z Siedzibą w Las Vegas, firma wykorzystała oficjalny komunikat prasowy w środę, by szczegółowo opowiedzieć o tym, że podpisała umowę na miejsce w Ohio z funduszem inwestycyjnym nieruchomości MGM Growth Properties LLC (REIT), który stworzyła w 2016 roku, i oczekuje się, że umowa zostanie zamknięte w ciągu pierwszej połowy przyszłego roku, pod warunkiem uzyskania zwykłych uprawnień organów regulacyjnych 03 gniazdo w stylu kobry maf. Przewyższa inne zainteresowane strony: Ze swojej strony, James Stewart, dyrektor MGM Growth Properties LLC, oświadczył, że w nieruchomości była znaczna odsetek osób trzecich", ale teraz jest "zachwycony partnerstwa" z MGM Resorts International. Lider na rynku gier Ohio state: Para wyjaśniła, że Hard Rock Rocksino odnotowała wpływy netto w wysokości około 293 mln dolarów w ciągu dwunastu miesięcy do końca czerwca, a jej zysk przed odliczeniem odsetek, podatków i amortyzacji wyniosła około 94 mln dolarów.

"MGM Resorts International zaproponowała wynajem strumień na wysokim poziomie naszego oczekiwanego zakresu i stałą bezpieczeństwo naszych dochodów, o czym świadczy silny pokrycie czynszu przez kreator-wynajem 018 przeciwko 022 gniazdo ppt. Amerykański operator kasyna MGM Resorts International ogłosił, że zawarł umowę, zgodnie z którym spędza około 275 milionów dolarów na zakup wszystkich systemów aktywów związanych z Hard rockiem Роксино Нортфилд Park w północnym Ohio.
"Od momentu otwarcia swoich drzwi w 2013 roku Hard Rock Rocksino Northfield Park sprawdził się jako lider rynku gier i rozrywki dzięki doskonałej jakości aktywów, doskonałej lokalizacji i oddanym pracownikom. Co do dochodów brutto gier, stwierdzili, że obiekt лидировало na rynku Ohio w 35 z poprzednich 39 miesięcy, mimo, że nie sugerował gier planszowych.. Gigant kasyna 'zadowolony' transakcją: Jim Муррен, prezes i dyrektor generalny MGM Resorts International, stwierdził, że jest " zadowolony "dodaj Hard rock Rocksino Northfield Park i jego ponad 700 pracowników w "rodzinie" swojej firmy i teraz z niecierpliwością oczekuje na "pracy z nimi podczas tego przejścia" 07 le chiffre poker labs. Przedsiębiorstwo dodatkowo obejmuje całoroczną tor do jazdy konnej, stację benzynową i myjnię, a także przestrzeń dla konferencyjne na 250 miejsc i muzyczną zabaw na 1900 miejsc mapa kasyno Tampa hard rock.