Standardowe Wymiary Wycięć Z Blachy

Jesteśmy daleko od zrozumienia tego, jak będą realizowane godziny fotografowania, ale badanie wykazało możliwe zasady, oraz o 30 sekund godzinach, uzupełnione za pomocą Przycisków czasu", które pozwalają graczom, przed którymi stoją istotne decyzje, dodać dodatkowe 60 sekund do tego czasu standardowe wymiary wycięć z blachy.

WPT, prawdopodobnie zaprezentuje zegarek fotografowania w przyszłym sezonie, a gracze nie będą wracać, kiedy oni wyjdą do przodu ze swoimi opiniami w mediach społecznościowych standardowe wymiary dziurkacza do rowków metryczne. WPT mają prawo zmienić swoją strukturę i zasady turniejów, według własnego uznania, ale zakłada się, że zmiana przepisów będzie również wprowadzono do Stowarzyszenia dyrektorów turniejów (TDA) w Las Vegas tego lata standardowe wymiary t - stop rowka metryczne.
Czy zobaczymy jak inni operatorzy turnieju na żywo lokują zegar z klatką sobie za pazuchę?To zależy czy można uciec z żetonami. Jeden gracz, który uważa, że analogowy zegarek-jest to błędny wniosek, jest jednym z najbardziej cenionych ambasadorów gry na świecie, i to Mike Sexton, który napisał w blogu, że " Analogowy zegar jest już w drodze!" Sexton powiedział nam, prostym śmiertelnikom, że WPT bardzo mocno wierzył w to, że wprowadzenie tego nowego aspektu gry może poprawić wrażenia z turnieju na żywo, ale zdając sobie sprawę, że "to pieniądze graczy", czułem, że ważne jest, aby zadać to pytanie mężczyznom i kobietom, które znajdują się w centrum tej wspaniałej gry kasyno.