Czy Można żyć Z Hazardu

Kevin Hart nigdzie się nie wybiera. Dan Билзерян-nie Dziecko z funduszu, przechodzący z jednego słynnego gracza w pokera, próbuje uchylić się od obscenicznych zdjęć aktów seksualnych z kobietami, do tego, który zarabia na życie.
On również podzielił się z Бенсингером, że jego największa wygrana w historii wyniosła 12,8 miliona dolarów wygranych w serii gier przeciwko "szalonego miliardera", który zawsze osłaniał go, i pewnego dnia w grze było 18 milionów dolarów. Toczy się śledztwo FBI. Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy pokerowa przemysł zatrudnia jedną z największych gwiazd sportu i rozrywki i dostaje oparzenia czy można żyć z hazardu. Popełniłem fatalny błąd w ocenie, trafiłem do środowiska, w którym mogą odbywać się tylko złe rzeczy, a oni to zrobili" czy można żyć na koszt kasyna. Aktor, komiks i partnera PokerStars nie pozostało nic innego, jak opublikować film na Instagram, przyznając w "poważnym błędzie wyroku" po tym, jak prasa wyczuła nawet o potencjalnym spisku z wymuszanie z powodu rzekomego zapisu Harta, занимавшегося aktywnością seksualną z młodą kobietą.

"Po co tak ryzykować?Dlaczego miałbym chcieć to wszystko wyrzucić?" - powiedział Hart. Wydaje mi się, że trochę mnie wypadło włosów." Musi przykleić go do swojego podbródka czy można kłamać na temat swojej ręce w pokerze. Neymar jr leżał w płatności wiedomosti PokerStars podczas sprawy o korupcji, związane z jego transferem z Santos do Barcelony бенгальское wartość pokera.
Podczas wywiadu z Grahamem Бенсингером Билзерян zaprzeczył, że był dzieckiem funduszu, i upierał się przy tym, że, gdy fundusze są dojrzałe, oddał wszystkie pieniądze bratu, bo on w nich nie potrzebował.