Jak Wyciąć Podwieszane Szczeliny W Drzewie

Potencjalny fuzji William Hill i Amaya za 4,5 mld funtów zadano cios po tym, jak największy akcjonariusz brytyjskiego operatora publicznie wystąpił przeciwko transakcji jak wyciąć podwieszane szczeliny w drzewie.

Parvus Asset Management, do której należy 14,3% udziałów w William Hill, potępił to zdanie, stwierdzając w liście otwartym do rady nadzorczej Hills, że połączenie ma ograniczoną strategiczną logiki i zniszczy udziałowiec wartość". Mads Aigues Генсманн i Edoardo Меркаданте, założycieli Parvus, napisał: "wzywamy zarząd i kierownictwo przestać marnować cenny czas i zasoby akcjonariuszy na tę ofertę, разрушающую wartość.
"Zamiast tego rada dyrektorów i kierownictwo muszą skupić się na maksymalizacji wartości dla właścicieli William Hill, a nie akcjonariuszy Amaya, poprzez przeglądu wszystkich dostępnych wariantów, w tym sprzedaż William Hill" jak wyciąć głębokie rowki w drzewie. Główne punkty sporne Парвуса dotyczą koncentracji Amaya na i-poker, który w liście została odrzucona jako "dojrzały, jeśli nie formalnie spadek przychodów", a także długu Amaya po zakupie PokerStars za 4,9 mld dolarów w 2014 roku.
Dalej Генсманн powiedział agencji Reuters, że "rada dyrektorów może zająć więcej niż pięć minut, aby zrozumieć, że ta transakcja nie są testowane na zapach" jak wyciąć rowki do sposobów. W odpowiedzi na list rzecznik William Hill powiedział: "Biorąc pod uwagę strategiczne dopasowanie, dywersyfikację i potencjalną synergię, ponosimy odpowiedzialność przed wszystkimi naszymi akcjonariuszami za pełną ocenę tego aby ręcznie. "Jednak nam przedwcześnie wyciągać wnioski, dopóki ta praca trwa" jak wygrać w automatach 777. Wiadomość o potencjalnej fuzji między nimi pojawiła się w miniony weekend, kiedy William Hill powiedział wtedy, że: "Potencjalna fuzja będzie pasował do celów strategicznych jak William Hill, jak i Amaya i tworzy wyraźnej międzynarodowego lidera w dziedzinie online zakładów sportowych, pokera i kasyno. jak wygrać 3 partii w pokera z rzędu rdr2.