Najlepsze Aplikacje Dla Automatów Do Gier Dla Iphone ' A

Niemiecki gigant automatów Gauselmann Grupa wzmocniła swoją obecność na rynku brytyjskim po zakończeniu transakcji, w wyniku której jego spółka zależna Blueprint Gaming Limited kupiła Project Coin Machines corporation Limited za нераскрытую kwotę najlepsze aplikacje dla automatów do gier dla iphone ' a.

Zbliżająca się adaptacja: Według oficjalnego komunikatu prasowego w czwartek, opublikowanego europejskimi gier MEDIÓW i imprezami, hipopotam z siedzibą w Эспелькампе oświadczył, że zakup pozwoli jego działu rozwoju gier mobilnych i online casino Blueprint Gaming "wzmocnienie i dywersyfikacji i bez tego pewne portfolio gier", adaptując kilka detalicznych slotów od Project Coin Machines corporation Limited do użytku w przestrzeni gry wędrówka przez kanion straszne wąwozu. Doświadczony zakup: Гаусельман powiedział, że firma Project Coin Machines corporation Limited, z siedzibą w Thornton Heath, jest "pionierem w branży hazardowej", która ma ponad 30-letnie doświadczenie w pracy wraz z portfelem, w którym obecnie zawiera ponad 50 detalicznych gniazd zorientowanych Wielka Brytania straszne i подглядывающие kaniony szczelinowe. Ponadto, firma ogłosiła, że jej ostatni zakup jest odpowiedzialny za takie znaczące nazwy, jak Find the Lady Poker i Mega-bary, i że będą one zintegrowane w lądowych automaty oferowane przez Blueprint.Żadnych zmian w instrukcji: Sasha Блодау, dyrektor generalny firmy Gauselmann w Wielkiej Brytanii, szczegółowo opowiedziała, że obecny zespół Project managerów Coin Machines corporation Limited pozostanie u steru, a jej zadaniem było ustawić "bliskie i wspólne relacje" z Blueprint Gaming Limited, aby wnieść "do dalszych gier innowacje w online i detaliczny sektory".
Oświadczenie Блодау pascala był taki.. niesamowity wąwóz escalante gry kaniony. "Projekt [Coin Machines corporation Limited] ma silną reputację w handlu detalicznym w Wielkiej Brytanii, i jesteśmy szczęśliwi mogąc powitać go w rodzinie Blueprint Gaming Limited. Rozszerzoną grupę nadal będzie przewodzić dyrektor Blueprint Gaming Limited Matt Cole, i czekamy na ścisłej współpracy z całym zespołem Project [Coin Machines corporation Limited]". Korzystne możliwości: Ze swojej strony, Tony Бултон, dyrektor Project Coin Machines, oświadczył, że jest "zachwycony kolejnego etapu w rozwoju swojej firmy, ponieważ umowa z Gauselmann Group umożliwia programistom korzystać z "skali, wsparcia i dodatkowej dystrybucji" swojego nowego rodzica iphone online poker real money. Oświadczenie Боултона pascala był taki.. iphone charging slot not working.
"Ta możliwość pozwoli nam się rozwijać i prezentować nasze sprawdzone gry online odbiorców. Nasza obsługa posprzedażna pozostanie na miejscu do obsługi dużej ilości gier, które obecnie prezentowane są na rynku, i podziękowania dla wszystkich naszych klientów, którzy wspierali nas przez wiele lat"..