Flash W Pokerze

W branży lądowych kasyna w Makau nastąpił trzeci serial tygodniowy wzrost przychodów brutto z gier (GGR) za okres od 15 do 21 marca włącznie flash w pokerze.

Jak brokerska firma Sanford C Bernstein, jak i bank inwestycyjny JP Morgan poinformował o tygodniowym wzroście rynku gier regionu kto wygrywa. Według Sandford Z Bernsteina, łączna wartość inwestycji w Makau w ciągu pierwszych 21 marca wyniosła 5,85 mld rupii ($731,3 mln) karty pamięci flash w texas hold ' em. JP Morgan poinformował również, że w tygodniu kończącym się 21 marca, wskaźnik ten wyniósł 307 mln euro, trzeci tydzień z rzędu na rynku rośnie."To oznacza, że wskaźnik przebiegu w zeszłym tygodniu był...jednym z najwyższych wskaźników, które nie są związane z wakacjami, po Covid-19, восстановившись do poziomu z końca roku (Czyli przed tym, jak został wprowadzony nowy zakaz podróży i był dokręcony popyt na podróże/gry"-napisali analitycy JP Morgan DS Kim i Derek Choi w notatce szczelina wylotowa ściany umywalka.
Według analizy Sandford i Bernsteina, średni wskaźnik GGR za tydzień wzrosło o 13% w tygodniu i o 18% w porównaniu ze średnią za dzień w lutym. Firma, jednak przewiduje się, że wynik za cały marzec spadnie "na 60 procent w połowie lat 60-tych" w porównaniu z analogicznym okresem w 2019 roku gniazdo duo fu duet cai. Ostatnie wyniki dają powód do трепетного optymizmu, choć firma spodziewa się, że "tego lata rozpocznie się silniejszy wzrost GGR", ponieważ świat powoli wraca do zdrowia po awarii Covid."Spodziewamy się, że frekwencja i GGR powoli poprawy w ciągu marca i kwietnia" - komentowali analitycy Sanford C Bernstein."Jednak bez poważnych zmian w wymaganiach do testów na Covid-19 do wjazdu w Makau zmieni się schemat wydawania indywidualnych lub grupowych wiz [władzami Chin], a otwieranie Hongkongu, GGR i korzystanie pozostaną znacznie poniżej normalnego poziomu". szczelinowe kanalizacji nawierzchnia basenów.