Najbliższym Kasynie W Dallas

DraftKings robi konkurencyjnych gier wideo gwiazdami nowego фэнтезийного serwisu, który pozwoli użytkownikom wybierać polecenia graczy i rywalizować o nagrody pieniężne najbliższym kasynie w Dallas.
Operator daily fantasy sports wyrobił dzięki współpracy z takimi organizacjami, jak National football league, major league baseball i liga piłki nożnej Teksas. Ale teraz rozwija się w branży gier wideo, znanych jako e-sport, i podpisała współpracę z branżowymi organizacjami Team SoloMid, SK Gaming, CLOUD9, compLexity Gaming, dla mousesports i Counter Logic Gaming.Киберспортивное oferta DraftKings zacznie działać 1 października 2015 r najbliższym kasynie w Denver.

z rozpoczęciem mistrzostw świata w League of Legends w stanie Kolorado. Matt Kalisz, współzałożyciel DraftKings, powiedział: "e-sport-jeden z najbardziej popularnych sportów dla widzów na świecie, i jesteśmy szczęśliwi, aby dodać League of Legends na naszą wiodącą w branży świecie fantasy platformę, aby przybliżyć fanów na całym świecie do gry hazard-to jest idealny. "[Te relacje] pokazują nasze silne zaangażowanie киберспортивному przestrzeni i nasze pragnienie, aby pracować z najlepszymi zespołami i zawodnikami, aby wspierać i pomagać rozwijać to szybko rozwijająca się przestrzeń" gry hazardowe-niesportowe zachowanie. Według badań firmy SuperData, cena киберспортивного rynku przekracza 600 milionów dolarów, a globalna publiczność wynosi 134 mln osób.
DraftKings również przeszli na rynek wielkiej Brytanii w czwartym kwartale 2015 roku. Dyrektor generalny Jason Robbins powiedział, że operator będzie "łączyć płynność" od swoich operacji w wielkiej Brytanii i USA. ale czy jest to legalne.