Hazard-to Jest Idealny

W referendum czytamy, że Konsolidującej rząd Kolumb prosi prawodawczą delegację wprowadzić i/lub wspierać ustawodawstwo, zezwalająca na przeprowadzenie referendum, aby obywatele Gruzji mogli głosować za tym, czy chcą zezwolić na gry hazardowe w kasynie w Gruzji w celu finansowania stypendiów Hope hazard-to jest idealny. Wright chce inwestować w ten obszar, wydając na ośrodek 200 milionów dolarów i tworząc w procesie od 500 do 1000 nowych miejsc pracy gry hazardowe-niesportowe zachowanie.

Gram w lotto, tylko po to, aby oddać na stypendium Nadziei, kasyna pomoże i w tym.. To stworzy dochody i miejsca pracy dla Kolumb.

Referendum, o którym mowa, został nominowany przez doradców Evelyn Turner Piję i Mimi Woodson, który był omawiany w zeszłym tygodniu podczas posiedzenia rady ale czy jest to legalne. W czasopiśmie "Ledger-Инкуайрер" Wright powiedział, że w zasadzie wszystko, o co proszą, to zapewnić mieszkańcom stanu prawo głosu w tej sprawie hazard-to jedyne. Wczoraj Robert Wright jr, przedsiębiorca z Columbus w stanie Georgia, oświadczył, że jest zainteresowany w tworzeniu resort casino w południowej części miasta, którego wartość wyniesie 200 milionów dolarów, jeśli państwo decyduje się zalegalizować hazard co mi się podoba. Osobiście już nie muszę jeździć do Alabamy lub Biloxi tylko po to, aby pójść do kasyna automat easy money na sprzedaż.