Co Oznacza Implied Odds W Pokerze

Aktualizacja do 4.40 pm, 13 marca) & nbsp;.

Poprawa spowodowane było wzrostem przychodów z działu gier i jednostek finansowych, technologii, lub "финтеха" co oznacza implied odds w pokerze. Zysk netto w czwartym kwartale wzrosła do 4,2 mln usd) maleta de poker em goiania. veri Holdings Inc, dostawca gier elektronicznych i technologii finansowych dla kasyn w Stanach Zjednoczonych, poinformował o zysku netto w wysokości około 12,4 mln w 2018 roku, przekraczając stratę w wysokości 51,9 mln dolarów USA, poniesione w 2017 roku maleta de poker em sao paulo.
Trwający wzrost udziału w rynku jak w naszych segmentach gier, tak i w segmentach финтех prowadzi do znacznego i systematycznej poprawy praktycznie wszystkich naszych kluczowych wskaźników efektywności"-powiedział prezes i dyrektor generalny Everi Holdings Michael Румболц w oświadczeniu towarzyszącym wyniki.r Румболц dodał, że w ubiegłym roku Everi Holdings odnotowała rekordową sprzedaż, rekordowa liczba zainstalowanych urządzeń do gier i roczny wzrost przychodów z usług dostępu do gotówka, sprzedaż stoisk i produktów do wymogów.r Румболц powiedział, że wprowadzenie nowych szafy i automaty do gier przyczyniły się do ponad 70-procentowym zwiększeniu liczby "o wysokiej wydajności zaawansowanych urządzeń z szerokiej powierzchni", w wyniku czego jackpoty są związane między wieloma maszynami w różnych miejscach maleta de poker para comprar. Spółka klasyfikuje biznes na traktowaniu środków pieniężnych i związane z nim technologie jak финтех co trzeba wiedzieć.

Wskaźnik przychodów był bez zmian w porównaniu z danymi za trzeci kwartał 2018 roku, ogłaszać w listopadzie ubiegłego roku, w wysokości 120,3 mln usd). Główne firmy veri zapewniają gier elektronicznych i technologii przetwarzania gotówki kasyno. #8220;Należy zwrócić uwagę, że ten zakres porad obejmuje zakup Everi wiodącej na rynku platformy lojalnościowej graczy, o której ogłoszono dziś, że musi przynieść kilka milionów w EBITDA"-napisali analitycy Brian Mcgill i Alec Cummings. Wyniki veri za czwarty kwartał 2018 roku wykazały, że przychody wzrosły do 119,5 mln w porównaniu z 105 milionów dolarów, które zarejestrowała w tym samym okresie w 2017 roku – wzrost o 13,8 proc. Zysk przed odliczeniem odsetek, podatków i amortyzacji (EBITDA) zwiększył się o 8,3% w porównaniu z wynikiem w 2017 roku i wyniosła 230,39 milion dolarów zanim iść do kasyna.