Top 10 Online Slots Wielkiej Brytanii

Firma 017 otrzymała prestiżową nagrodę w dziedzinie technologii i telekomunikacji za swoje promocyjne innowacji w dziedzinie stawek w grze prezentowane na World Media Awards w zeszły piątek top 10 online slots wielkiej Brytanii.

Wyświetlanie rzeczywistych współczynników w reklamie obecnie stało się standardem dla operatorów zakładów bukmacherskich, ale 017, był pierwszym, który wprowadził tę usługę, i to nie uszło uwagi sędziów nagrody top 10 pokerowych aplikacji dla systemu Android. Emma Уинчерч-Bił, prezydent World Media Group i dyrektor międzynarodowego sprzedaży w Washington Post, skomentowała: "Dzięki specjalnym technologiom i konfiguracji XML kanału mogli uruchomić "Stawki w grze", umożliwiając klientom zakłady na zdarzenia zachodzące podczas gry schemat rozmieszczenia w kasynie z ciepłą wodą. Początkowo kampania przetestowano z udziałem czołowych lig piłkarskich w kluczowych europejskich obszarów docelowych kasyno z ciepłą wodą rancho mirage w Kalifornii. Strategia ta doprowadziła do tego, że 017 stała się największą na świecie firmą online-zakłady sportowe, zwiększając zysk na 32% do 478 mln funtów w ciągu roku do marca 2015 roku." Alex Evans (Alex Evans, dyrektor ds. pracy z klientami Drummond Central, firmy odpowiedzialnej za reklamę 017, powiedział: "Otrzymanie nagrody World Media Award dla 017 bardzo wiele znaczy.

To świadczy o podróży, która trwa już prawie 10 lat, gdy wychodzimy na różne rynki, i nagroda jest prawdziwym uznaniem tego"..