Oh ахетер патинирует Ruletkę

W tym tygodniu zostały opublikowane nowe dane, pokazujące, że operator online-гемблинга Kindred Group stał się drugim co do wielkości agenta reklamowego Szwecji w 2018 roku. W piątek szwedzka GAZETA Aftonbladet cytował ministra spraw obywatelskich Ардалана Шекараби, który oświadczył, że nie chciał "eliminować" możliwość, że Szwecja może pójść za przykładem innych krajów, chcących zminimalizować potencjalne szkody hazardu, ograniczając zdolność operatorów sprzedawać swoje produkty sportowym fanów oh ахетер патинирует ruletkę.

W tym tygodniu dyrektor państwowej gier firmy Danii Danske Spil zaproponował rządowi przyjąć podobny plan i pozwolić widzom spokojnie obserwować meczem". hazardu Spelinspektionen ogłosił, że "nieco ponad 20 000 osób" podpisało się na nowy program samowykluczenia Spelpaus czarny i opalony jack Russell.

Шекараби powiedział, że nowe licencjobiorcy hazardu w Szwecji "ponoszą ogromną odpowiedzialność i muszą zapewnić, aby były one dostosowane do potrzeb i zamiarów" nowych przepisów Szwecji o grach hazardowych czarne i niebieskie sloty pamięci. Problem w tym, że nowy tryb hazardu w Szwecji daleki od dokładnego określenia tego, co stanowi nadmierny marketing.Шекараби przyznał, że do określenia "granic umiaru" wymaga więcej czasu, ostrzegając przy tym, że konieczne będzie dalsze zaostrzenie, jeśli to będzie konieczne" czarne i niebieskie sloty pamięci ram.