Kiedy Ponownie Otworzy Poker Room W Фоксвудсе

W poniedziałek Kambi, licencjonowany na Malcie, ogłosił, że podpisał umowę z "nowym właścicielem" Mybet Holding SE, w wyniku którego zostanie wznowiona online-sportowa książka MyBet, która znajduje się w Niemczech kiedy ponownie otworzy poker room w Фоксвудсе.

Kambi mówi, że jego transakcja pozwoli mu uruchomić online-sportowe, książki dla innych marek nosorożców kiedy pojawi się nowe kasyno table mountain. Dyrektor generalny Rhinoceros Tobias Karlsson również pochwalił MyBet jako "jednego z pionierów w dziedzinie zakładów sportowych w Niemczech" i śmiało powiedział, że nowa umowa z Kambi stanie się "jednym z kamieni węgielnych, na których budujemy przyszłość wielkiego marki".
Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira kiedy zostaną wydane następujące sloty dla dostawy tesco. We wrześniu ubiegłego roku Mybet ogłosił, że zawiesza swoją sportowych i kasyna "do odwołania" po tym, jak nie mógł zawrzeć umowę z potencjalnym inwestorem strategicznym. W ten sposób, podczas gdy Kambi spodziewa się, że transakcja MyBet będzie "skromny pozytywny wpływ na dochody Kambi w 2019 roku, szerszy transakcja może zapewnić bardziej znaczący wkład" w najbliższych latach. Zgodnie z komunikatem prasowym Kambi, marka i dodatkowe aktywa MyBet z tego czasu zostały zakupione nowej inwestycji grupy" ремия czarny jack smokey grill ach. Nowi właściciele umierającego niemieckiego online hazardu operatora MyBet planują uruchomić swój bukmacherskie klub z pomocą techniczną dostawcy Kambi. Kambi mówi, że klienci MyBet należy spodziewać się, że restart odbędzie się gdzieś w pierwszej połowie tego roku.

Dyrektor generalny Kambi Christian Найлен powiedział, że jego grupa była podekscytowana potencjałem swoich nowych relacji z Mybet, stwierdzając, że marka "pozostaje silny i może odzyskać dawną sławę na rynku niemieckim za pomocą Kambi.